BREDA

PIJNACKER

DEN HELDER

ZOETERMEER

GELDROP

SPIJKENISSE

DEVENTER

CONTACTGEGEVENS

Zoetermeer

Bossenwaard 9a

2716 DM Zoetermeer

zoetermeer@bluesun.nl

Tel.: 079-3229942

Pijnacker

Ackershof 12

2641 DX Pijnacker

pijnacker@bluesun.nl

Tel.: 015-3107546

Den Helder

Marsdiepstraat 619a

1784 AM Den Helder

denhelder@bluesun.nl

Tel.: 0223-697600

Geldrop

Stationsstraat 1a

5664 AP Geldrop

geldrop@bluesun.nl

Tel.: 040-2857371

Spijkenisse

Zomerakker 93-97

3206 TH Spijkenisse

spijkenisse@bluesun.nl

Tel.: 0181-853659

Deventer

Van Hetenstraat 67C

7415 TT Deventer

deventer@bluesun.nl

Tel.: 0570-832115

Breda

Groenedijk 175

4826 DL Breda

breda@bluesun.nl

Tel: 0763020051

SOLLICITATIES

U kunt altijd een vrijblijvende sollicitatie naar de desbetreffende studio sturen, maar let op! Alleen volledige sollicitaties worden in behandeling genomen en beantwoord. 

 

D.w.z. een sollicitatie/motivatiebrief,

een cv met een pasfoto.

EEN LEUK KADO GEVEN?

Verras iemand op een originele wijze met de BlueSun Waardebon! Al verkrijgbaar vanaf 10 euro. Deze waardebon krijgt u in een leuk tasje met twee zakjes cremè erbij. Eén voor na het zonnen en één voor tijdens het zonnen.