BlueSun Zonnestudio B.V.
BlueSun Zonnestudio B.V.
BlueSun Zonnestudio B.V.
BlueSun Zonnestudio B.V.
BlueSun Zonnestudio B.V.
Over ons
BlueSun Zonnestudio B.V.
Advies
BlueSun Zonnestudio B.V.
Cosmetica
BlueSun Zonnestudio B.V.
Meer weergeven

ZONNESTUDIO BLUESUN

Bij ons bent u aan het juiste adres om verantwoord te zonnen onder ideale omstandigheden, zowel ’s zomers als ’s winters. BlueSun zonnestudio’s zijn professionele zonnestudio’s waar u deskundig advies krijgt en zorgvuldig behandeld wordt. Wij staan bekend om onze uitmuntende hygiëne, en onze klantgerichte studio’s.

 

 

VESTIGINGEN

GELDROP

 

Maandag t/m vrijdag

13:00 – 21:00 uur

 

Zaterdag

11:00 – 17:00 uur

 

24-uurs studio

7 dagen per week!

UW EIGEN VESTIGING?

 

Bent u geïnteresseerd in het

franchiseconcept van

BlueSun Zonnestudio’s?

Neem snel een kijkje op onze

'Franchise' pagina. 

SPIJKENISSE

 

Maandag t/m vrijdag

09:00 – 22:00 uur

 

Zaterdag

09:00 – 21:00 uur

 

Zondag

11:00 – 20:00 uur

ZOETERMEER

 

Maandag t/m vrijdag

09:00 – 22:00 uur

 

Zaterdag

09:00 – 21:00 uur

 

Zondag

10:00 – 19:00 uur

PIJNACKER

 

Maandag t/m vrijdag

13:00 – 21:00 uur

 

Zaterdag

11:00 – 17:00 uur

 

24-uurs studio

7 dagen per week!

DEN HELDER

 

Maandag t/m vrijdag

13:00 – 21:00 uur

 

Zaterdag

11:00 – 17:00 uur

 

24-uurs studio

7 dagen per week!

DEVENTER

Maandag t/m vrijdag

13:00 – 21:00 uur

 

Zaterdag

11:00 – 17:00 uur

 

24-uurs studio 

7 dagen per week!

BREDA

Maandag t/m vrijdag

09:00 – 21:00 uur

 

Zaterdag

11:00 – 17:00 uur

 

24-uurs studio 

7 dagen per week!

LET'S STAY IN TOUCH!

Zomerakker 93-97

3206 TH Spijkenisse

spijkenisse@bluesun.nl

Tel.: 0181-853659

Van Hetenstraat 67C

7415 TT Deventer

deventer@bluesun.nl

Tel.: 0570-832115

Groenedijk 175

4826 DL Breda

breda@bluesun.nl

Tel: 0763020051

Ackershof 12

2641 DX Pijnacker

pijnacker@bluesun.nl

Tel.: 015-3107546

Bossenwaard 9a

2716 DM Zoetermeer

zoetermeer@bluesun.nl

Tel.: 079-3229942

Marsdiepstraat 619a

1784 AM Den Helder

denhelder@bluesun.nl

Tel.: 0223-697600

Stationsstraat 1a

5664 AP Geldrop

geldrop@bluesun.nl

Tel.: 040-2857371

CONTACT

Onze vestigingen zijn geopend!

BREDA

PIJNACKER

DEN HELDER

ZOETERMEER

GELDROP

SPIJKENISSE

DEVENTER